Дитяча стоматологія

_
Дитяча стоматологія
Дитяча стоматологія

Відвідування стоматолога дитиною - подія не менш важлива, ніж візит дорослого. Крім того, що знайомство зі стоматологією в дитинстві може забезпечити гарну звичку відвідувати лікаря для регулярних обстежень, діти, не менш ніж дорослі, потребують здорових зубів.

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Відвідування стоматолога дитиною - подія не менш важлива, ніж візит дорослого. Крім того, що знайомство зі стоматологією в дитинстві може забезпечити гарну звичку відвідувати лікаря для регулярних обстежень, діти, не менш ніж дорослі, потребують здорових зубів.

_

Звички, що створюються в дитинстві

Розуміння необхідності відвідування стоматолога краще за все закладати ще в дитячі роки. В майбутньому така звичка стане у нагода та допоможе уникнути багатьох проблем із зубами. У сімейній стоматології City Smiles створені всі умови для комфорту наших маленьких пацієнтів.

_

Лікування відбувається в кращих умовах

 •  
  01. Кожне крісло оснащене телевізором з мультиками
 •  
  02. Сертифіковані матеріали європейської якості
 •  
  03. Сучасне обладнання
 •  
  04. Індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта
 •  
  05. Кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи з дітьми

Лікування молочних зубів

_
Лікування молочних зубів
_
Лікування молочних зубів

Більшість батьків вважає, що молочні зуби - тимчасові, і жодної користі з їх лікування не буде. Насамперед, важливо усвідомити, що від стану молочних зубів буде залежати, чи будуть здоровими постійні зуби.


Процес формування щелепи так само пов’язаний з молочними зубами. Цей період у дитинстві, він як план для росту постійних зубів і тому байдуже ставлення до нього зараз, може коштувати рівного прикусу або якості зубів у майбутньому.

_

Коли варто робити перший візит?

Приблизно у віці 1,5-2 років у малюків формується комплект молочних зубів. Це дає змогу лікарю виявити порушення і відразу випередити їх подальший розвиток. 

Пам’ятайте, діти так само потребують обстежень і лікувань як дорослі, бо “дитина - це маленька людина”. 

_

Як створити звичку слідкувати за зубами? Сім простих рекомендацій

Майже всі батьки стикалися з цим питанням: як привчити дитину слідкувати за здоров'ям зубів. Зараз ми розповімо кілька простих правил, як же сформувати у дитини звичку чистити зуби.

Чистимо разом. Коли дитина бачить, що все сімейство чистить зуби, він підсвідомо зафіксує це як норму;

Прикольна зубна щітка. Це ми, дорослі, мало уваги приділяємо зовнішньому вигляду щітки, а ось для дітей це дуже важливо;

Дайте можливість обирати самостійно. Це відноситься і до щітки. Хочеться динозаврика? Нехай буде. А через місяць хочеться дракона? Не сумнівайтеся, щітку все одно міняти, а звичка залишиться на все життя;

Смачна паста. Не дарма були створені дитячі зубні пасти. Сьогодні вони існують з різними смаками, не примушуйте дитину користуватися "несмачними" пастами, це може викликати відторгнення;

Мотивуйте. Нікому не подобається, коли його змушують, а діти можуть не робити просто всупереч. Придумайте гру, нагороджуйте "зірочками" або розкажіть казку про злий карієс і лицаря-щітку;

Мультфільм️. Для тих, кому складно придумувати казки, вже дуже давно існує ряд мультиків в яких розповідається вся користь чищення зубів. Просто вбивайте запит в пошуковій системі і дивіться;

Купіть пісочний годинник. Домовтеся з дитиною, що процес триватиме рівно стільки, скільки сиплеться пісок. Тільки оберіть годинник на 2 хвилини - цього часу буде достатньо для повноцінного догляду.

Ось такі прості правила здатні сформувати звичку у дитини.

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.