Естетична стоматологія

_
Естетична стоматологія
Естетична стоматологія

Якщо і Вас природа не наділила красивою і здоровою посмішкою, це легко можна виправити, звернувшись в стоматологію City Smiles в Харкові.

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Якщо і Вас природа не наділила красивою і здоровою посмішкою, це легко можна виправити, звернувшись в стоматологію City Smiles в Харкові.

_

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Естетична стоматологія першочергова підходить для тих, хто піклується не лише про здоров’я, а й про зовнішній вигляд зубів. Повернути яскравість посмішки допоможуть різні процедури.

_

Ми пропонуємо нашим пацієнтам наступні послуги

 •  
  01. Вініри
 •  
  02. Люмініри
 •  
  03. Художню реставрацію зубів
 •  
  04. Елайнери
 •  
  05. Лазерне відбілювання зубів
_

Відбілювання

В повсякденності ми використовуємо продукти, які можуть змінити наших зубів. Кава, паління, овочі та фрукти, шоколад та морозиво - все це може змінити колір нашої посмішки. В противагу цьому була створена технологія відбілювання. Але перед проведенням процедури варто пройти огляд у терапевта та визначити причини змін в кольорі зубів.

Вініри і люмініри

_
Вініри і люмініри
_
Вініри і люмініри

Люмініри і вініри не можуть виправити занадто серйозні дефекти зубів, такі як неправильний прикус. Для цього більше підходять брекет-системи, але, вони можуть усунути відколи, легке викривлення або щербинку між зубами, змінити колір і форму зубів.

_

Що обрати: вініри або люмініри?

Кожен випадок індивідуальний. Люмініри не рекомендується встановлювати, якщо передні зуби великі або випирають - люмініри сильніше виділять цей недолік. Вініри дають можливість краще приховати візуальні дефекти, наприклад, в разі, якщо зуби помітно криві.

_

удожня реставрація

Реставрацією називають процедуру, коли стоматолог крок за кроком відновлює зуб, його колір та форму, тим самим ідеально відтворюючи функції та гарний зовнішній вигляд.

Елайнери

_
Елайнери
_
Елайнери

Елайнери встановлюються безпосередньо на зуби і впливають на зубний ряд механічним способом, поступово усуваючи дефекти. Основна мета елайнеров - виправлення прикусу. Вони надають непомітне і безболісне тиск на зуби, направляючи їх в потрібну сторону.

_

Відновлення не лише естетики, а й функціональності

Сучасна естетична стоматологія - це поєднання технологій та мистецтва. Здоровий колір та відсутність зламів - ознаки молодості та здоров’я. Майстерність лікаря значну роль в процесі реставрації або відновлення зубів і завдяки багаторічній практиці та досвіду, спеціалісти City Smiles з легкістю створять вашу ідеальну посмішку.
Метод лікування залежить від діагнозу та побажань пацієнта. Первісну оцінку можна отримати на консультації.

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.