Лазерне відбілювання зубів

_
Лазерне відбілювання зубів
Лазерне відбілювання зубів

Колір зубів визначається генетикою і віком. На нього впливають шкідливі пристрасті (куріння, КофеМания), якість гігієни порожнини рота, використання медикаментів, стоматологічні проблеми (руйнування кореня, запалення внутрішніх тканин зуба). Лазерне відбілювання зубів - сучасна і абсолютно безпечна процедура, що дозволяє добитися освітлення на 6-10 тонів всього за 1 сеанс

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Колір зубів визначається генетикою і віком. На нього впливають шкідливі пристрасті (куріння, КофеМания), якість гігієни порожнини рота, використання медикаментів, стоматологічні проблеми (руйнування кореня, запалення внутрішніх тканин зуба). Лазерне відбілювання зубів - сучасна і абсолютно безпечна процедура, що дозволяє добитися освітлення на 6-10 тонів всього за 1 сеанс

_

Процедура

_

Підготовчий етап

Сімейну стоматологію Сіті Смайлс варто відвідати мінімум за тиждень до планованого проведення процедури - потрібна підготовка. В рамках першого візиту лікар проводить обстеження ротової порожнини. При огляді виявляються відкриті каріозні порожнини або неякісні пломби. Карієс відноситься до відносних протипоказань - обов'язковою умовою є терапевтичне лікування. Якщо виявлені запальні процеси ясен, то до повного одужання приступати до відбілювання не можна - призначається медикаментозна терапія.

Наступна міра підготовки - гігієнічна чистка від зубного каменю і нальоту. Після видалення зубних відкладень лікар отримує можливість визначити природний колір зубів - це необхідно для об'єктивної оцінки результату. По завершенні чистки наноситься фторсодержащий розчин, який зміцнює емаль.

_

Проведення процедури

Якщо освітлення проводиться з естетичних міркувань, можна обмежитися обробкою тільки тих зубів, які видно при усмішці. Для ізоляції слизової щік і губ від контакту з відбілюючим речовиною в рот вставляється спеціальний утримувач (ретрактор). На очі пацієнтові надягають окуляри, що забезпечує захист зору від впливу пучка інтенсивного світла. Краю ясен захищаються від контакту з відбілюючим препаратом за допомогою коффердама.

На поверхню зубів наноситься відбілюючий гель. У його складі присутній перекис водню - при розпаді цієї речовини під дією лазера утворюється атоми кисню. Вони легко проникають через пори і взаємодіють тільки з органічними сполуками (пігментними речовинами, білковими елементами) - структура емалі не страждає. Зуби обробляються відповідно до протоколу - на кожен з них лікар впливає стоматологічним лазером протягом 30 секунд. Після завершення роботи залишки гелю видаляються, наноситься ремінералізующій склад, зміцнює емаль. Ступінь освітлення залежить від сприйнятливості - найгірше виводиться сірий відтінок, тоді як при жовтому вдається домогтися найкращих результатів.

 

Обладнання, що використовується

_
Обладнання, що використовується
_
Обладнання, що використовується

Biolase Epic X

При лазерному відбілюванні в сімейної стоматології City Smiles використовується світлодіодний лазер американської фірми Biolase. Цей апарат виконує цілий комплекс стоматологічних маніпуляцій - в їх числі і ефективне освітлення зубів на 6-10 тонів. До переваг Biolase Epic X можна віднести високу швидкість роботи - вона забезпечується робочими параметрами устаткування. Використовується безпечний для емалі спектр холодного світла (довжина хвилі становить 940 нм). Epic X має найбільш короткий імпульс, в порівнянні з іншими діодними лазерами. Апарат працює на акумуляторі, тому дроти не доставляють занепокоєння ні лікаря, що виконує процедуру, ні пацієнтові.

_

Гель для освітлення

Фахівці нашої стоматології використовують гель торгової марки Ardenia (Німеччина). Препарат двокомпонентний - гелевидний речовина, що містять перекис водню (35%), змішується з лужним активатором. В результаті цього утворюється речовина з нейтральним середовищем - воно не викликає підвищення чутливості емалі. Препарат має освітлюючі дію навіть без активації світлом, але при впливі лазера результативність значно підвищується. Гель може використовуватися для внутріканального відбілювання.

_

Протипоказання

Освітлення протипоказано вагітним жінкам і годуючим матерям, дітям до 16 років. Процедуру не виконують при онкології, гіперчутливості емалі, демінералізації, алергії на використовуваний препарат.

Протипоказання, що вимагають терапевтичного лікування:

_

Плюси і мінуси

За рахунок короткого часу обробки і відсутність нагріву лазерне відбілювання абсолютно безпечно для зубної емалі, результат легко можна спрогнозувати. Цей метод забезпечує освітлення вже після 1 сеансу - не потрібно багато разів відвідувати стоматологію.

Мінусів у лазерного відбілювання небагато:

  • Більш висока, ніж у інших методів, ціна;
  • Необхідність тимчасової відмови від куріння, вживання фарбувальних продуктів.
_

Питання пацієнтів

При проведенні процедури пломби не змінюють свого кольору - відреставровані ділянки будуть контрастувати з освітленим зубами. Це стосується і мостовидних протезів або коронок. Виправити ситуацію можна, попросивши лікаря замінити пломбу (він підбере її відповідно до нового відтінком). Протезування рекомендується проводити вже після відбілювання - потрібно почекати мінімум 2 дні, щоб сформувався остаточний відтінок і протезист міг на нього орієнтуватися. При великій кількості пломб в зоні посмішки доцільно використовувати керамічні пластинки - вініри.

Завдяки використанню стоматологічного лазера зі спектром холодного світла і мінімального часу впливу отбеливающего речовини емаль зовсім не страждає.

Через пару годин після процедури можуть виникнути неприємні відчуття: легке печіння в області ясен, поколювання в зубах або підвищення їх чутливості. Дискомфорт проходить протягом 1-2 днів. При низькому больовому порозі можна прийняти знеболююче.

_

Рекомендації

Після процедури їсти і пити можна тільки через 2 години. Протягом 3 днів варто утриматися від вживання будь-яких фарбувальних продуктів, таких як кава, червоне вино, чай, шоколад, буряк. Протипоказано куріння.

Щоб мінімум на рік зберегти результат, потрібно приділяти достатню увагу гігієні порожнини рота і раз в 6 місяців відвідувати стоматологію для професійного чищення.

_

Ціни

  • Лазерне відбілювання зубів / 2 щелепи 3000 ₴
_

Чому варто замовити відбілювання лазером в City Smiles?

  1. Кабінети оснащені сучасним обладнанням - для відбілювання використовується світлодіодний лазер американської фірми Biolase.
  2. Всі фахівці City Smiles мають досвід роботи не менше 10 років.
  3. Гарантується найкраще співвідношення ціни і якості.
  4. Стоматологія розташована в 200 м від станції метро архітектора Бекетова.

Приходьте, сяюча посмішка стане Вашою візитною карткою!

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.

_

Фахівці

Дінець Ірина Миколаївна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 15 років
Зінченко Наталія Юріївна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 17 років
Скрипнік Дар'я Олександрівна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 3 років