Ортодонтія (брекети та пластини)

_
Ортодонтія (брекети та пластини)
Ортодонтія (брекети та пластини)

Якщо зубна тканина зруйнована більш ніж наполовину, лікарі харківської стоматології City Smiles рекомендують встановлювати правильно підібрані коронки

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Якщо зубна тканина зруйнована більш ніж наполовину, лікарі харківської стоматології City Smiles рекомендують встановлювати правильно підібрані коронки

_

ОРТОДОНТІЯ ТА БРЕКЕТИ

Ортодонтія - розділ стоматології, що займається лікуванням дефектів та аномалій щелеп. Порушення зубного ряду ускладнює гігієнічні процедури, а це, в свою чергу, призводить до підвищення ризику розвитку карієсу та пародонтиту. Крім того, деформації прикусу можуть впливати на зовнішній вигляд. 
Головною метою ортодонтії є покращення здоров’я ротової порожнини та зовнішності. Вона дає змогу створити прекрасну посмішку, котора залишиться за вами на довгі роки.

_

Чи потрібні меня послуги ортодонта?

Більшості людей потрібно ортодонтичне лікування, але яке саме може визначити лише ваш стоматолог або ортодонт. Після постановки діагнозу буде сформовано план подальшого лікування та обрані найзручніші методи для його втілення.

_

Можливості ортодонтичного лікування

Сучасна стоматологія освоїла різні методи для вирівнювання зубів, але брекет-системи заслужено займають лідируючі позиції. Брекети - ортодонтична конструкція для вирівнювання прикусу і виправлення щелепних аномалій всього за 12-18 місяців.

_

Різновиди брекет-систем

Металеві

  • Металеві брекет-системи відрізняються міцністю, але поступаються в естетиці. В іншому конструкція нічим не відрізняється від інших матеріалів, єдина відмінність у зовнішньому вигляді в процесі лікування. Такий варіант прекрасно підійде тим, хто віддає перевагу зручності в догляді і носінні.

Керамічні

  • Для тих, хто перш за все цінує естетику - керамічні брекети. Завдяки матовій структурі, вони практично зливаються з зубами, і також захищені від фарбування. Якщо ви переживали про "залізної усмішці" в процесі вирівнювання - керамічна система створена спеціально для вас!

Самолігуючі

  • Брекет-системи нового покоління. Ключовою відмінністю є заміна "замків" на особливі ковзаючі фіксатори для дуги. Така зміна дозволяє відвідувати стоматолога всього-лише раз в три місяці, що прекрасно підійде тим, для кого кожен візит до стоматолога - повноцінне подорожі.

Сапфірові

  • У таких брекет-системах, замки виготовлені з чистого монокристалічного Сафіра. Такі брекети практично невидимі, вони стають помітні лише при потраплянні світла - відображаючи його, штучні сапфіри блищать. Єдиний їхній мінус - крихкість. Вони можуть тріскатися і навіть розколюватися при порушенні правил харчування або догляду.

Етапи лікування

_
Етапи лікування
_
Етапи лікування
  • Консультація і діагностика стану ротової порожнини
  • Складання персонального плану лікування
  • Установка брекет-системи
  • Корекція дуги і дотримання правил догляду
  • Процедура зняття і відбілювання
  • Ідеальна посмішка

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.