Брекети Damon

_
Брекети Damon
Брекети Damon
Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Брекети Damon – розробка американського ортодонта Дуайта Деймона. Він винайшов їх ще у 80-х роках. У штатах вони відомі під назвою Ormco, у нас більше прижилося Деймон (від імені творця). Розробка нової конструкції брекет-системи, в якій дуга утримувалась без допомоги лігатур, стала справжньою революцією в ортодонтії. Сьогодні безлігатурні конструкції вибирають по всьому світу. У Харкові їх можна встановити у клініці City Smiles.

_

Особливості брекетів Damon

Дуга в ортодонтичній системі впливає на те, щоб зуби під час корекції прикусу займали правильне положення. Вона фіксується у поздовжньому пазі брекетів. Деймон відмовився від гумок на користь фіксаторів SpinTek.

Так як брекет-системи Damon можуть самолігуватися, дуга легко ковзає всередині паза, що знижує силу тертя, а також силу на зуби, що сприяє їх переміщенню. Доведено, що дія «слабких сил» є більш ефективною, до того ж це знижує дискомфорт під час ортодонтичного лікування, негативний вплив на емаль.

Завдяки такій конструкції коригуючої системи відвідувати стоматолога потрібно буде раз на 6-8 тижнів замість 1-2 рази на місяць.

_

Переваги брекетів Damon

Самолігуючі системи Damon мають такі переваги:

 • Комфорт для пацієнта Оскільки зуби вирівнюються під дією «слабких сил», пацієнт не відчуває дискомфорту на початку ортодонтичного лікування через натяг зв'язок зубів.
 • Скорочення тривалості прийому. Ортодонту не потрібно витрачати час на те, щоб зняти та надіти лігатури для фіксації дуги. Крім того, не застосовуються еластичні лігатури, через які навколо брекетів накопичується наліт.
 • Зниження кількості візитів до ортодонту. При лікуванні на самолігуючих системах марки Даймон відвідувати стоматолога потрібно в 2 рази рідше, ніж при використанні лігатурних брекетів.
 • Найменша тривалість ортодонтичного лікування. Час носіння коригувальних конструкцій Даймон на 3-5 місяців менше, ніж інших систем.
 • Відсутність необхідності застосування додаткових пристосувань. Наприклад, не доведеться використовувати лицьову дугу чи апарати для розширення неба.
 • Низький ризик усунення постійних зубів. Так як дія «слабких сил» плавна, є простір для всіх комплектних зубів.

Більш детальну інформацію про брекети Даймон можна отримати в стоматологічній клініці City Smiles.

_

Види брекетів Damon System

Існує кілька лінійок систем для корекції прикусу Деймон:

 • Брекет Damon Q. Ціліснометалічні мініатюрні брекети ромбовидної форми з округлими краями. Лікування ними проходить на 15-20% швидше, ніж класичних металевих системах. Виглядають естетично. Припускають швидку заміну дуг завдяки фіксаторам, що легко відкриваються. Такі ортодонтичні конструкції підходять для корекції будь-яких порушень прикусу, у тому числі при зміщенні 1-2 зубів. Вважаються найефективнішими навіть серед лінійок Деймона.
 • Damon 3MX. Створені із нержавіючої сталі. У них закруглені краї та гладкі контури, що забезпечує максимальний комфорт під час їхнього носіння. Завдяки особливій конструкції забезпечується низький рівень тертя у процесі корекції прикусу.
 • Damon Clear. У виробництві використаний прозорий поликристаллический оксид алюміній. Вони практично зливаються з емаллю, тому менш помітні. Але при цьому мають міцну конструкцію. Матеріал не змінює колір під дією барвників. Іноді на верхню щелепу встановлюють Damon Clear, а на нижню – металеву Деймон
 • Damon Clear 2. Порівняно з попередньою версією у цій було змінено форму паза, що полегшило контроль за дугою.
 • Damon 3. Комбінована система, в якій замки створені із міцного металу, а самі брекети – із кераміки. Таке поєднання матеріалів дозволяє зберігати естетику, але при цьому надає конструкції високу зносостійкість.

У стоматології City Smiles вам допоможуть вибрати найкращу брекет-систему.

_

Установка брекетів Деймон

Установка системи, що коригує прикус, проводиться у кілька етапів:

 • Стоматолог проводить огляд ротової порожнини, робиться знімок.
 • При необхідності проводиться усунення супутніх патологій – лікування карієсу, видалення зубного каміння, ін.
 • Вибір ортодонтичної системи.
 • Встановлення брекетів. Цей процес займає приблизно 40 хвилин.
 • Планове відвідування стоматолога. Раз на 6 тижнів необхідно приходити прийом до ортодонту для корекції брекет-системы.

Також рекомендується раз на 3 місяці проводити професійну гігієну ротової порожнини.

_

Скільки коштують брекети Damon?

Ціна брекет-системи американського бренду залежить від обраної серії. На загальну вартість ортодонтичного лікування впливає клінічна картина, складність патології, необхідність проведення суміжної терапії та інші фактори.

У клініці City Smiles надають широкий спектр стоматологічних послуг. У нас можна пройти діагностику та повний курс ортодонтичного лікування. Наші лікарі регулярно підвищують кваліфікацію та проходять навчання нових технік терапії. Записатися на прийом до фахівця можна за телефонами або онлайн

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.

_

Фахівці

Лещук Олена Олександрівна
Директор стоматології, ортодонт, ортопед
Досвід більше 15 років