Cапфірові брекети

_
Cапфірові брекети
Cапфірові брекети

Сапфірові брекети чудово підійдуть тим, хто хоче провести корекцію прикусу. Вони створюються з штучних кристалів, які виконують роль лігатур. Специфіка матеріалу робить їх практично непомітними. Але варто враховувати, що установка сапфірових брекетів в сімейної стоматології City Smiles в Харкові буде трохи вище, ніж у інших конструкцій.

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Сапфірові брекети чудово підійдуть тим, хто хоче провести корекцію прикусу. Вони створюються з штучних кристалів, які виконують роль лігатур. Специфіка матеріалу робить їх практично непомітними. Але варто враховувати, що установка сапфірових брекетів в сімейної стоматології City Smiles в Харкові буде трохи вище, ніж у інших конструкцій.

_

Установка сапфірової брекет-системи

Установка та фіксація сапфірових брекетів складається з кількох етапів:

 • Діагностика. Стоматолог, використовуючи фотофіксацію, зняття зліпків, панорамні знімки, виготовлення гіпсових моделей, збирає дані про прикус пацієнта.
 • Складання плану лікування. На основі проведеної діагностики розробляється план, який включає кроки з виправлення прикусу, термін лікування, вибір брекет-системи. План лікування обов'язково обговорюється та узгоджується з пацієнтом.
 • Санація ротової порожнини. На цьому етапі при необхідності проводиться лікування запалень у ротовій порожнині, карієсу. Також проводиться професійна гігієна (знімається зубний наліт та камінь).
 • Фіксація брекетів. Це може відбуватися двома способами. Класичний метод передбачає закріплення сапфірів (замочків) окремо на кожен зуб. З використанням непрямого методу замочки приклеюються на гіпсову модель, потім переносяться на зуби з допомогою спеціальної капи.

Пройти діагностику та ортодонтичне лікування ви можете у клініці City Smiles.

_

Догляд за брекетами із сапфіру

Під час ортодонтичного лікування важливо дотримуватися рекомендацій ортодонтів щодо догляду та гігієни порожнини рота. Чистити зуби доведеться після кожного прийому їжі, тому що її шматочки застрягатимуть у конструкції. Для чищення брекетів необхідні такі інструменти:

 • Ортодонтична щітка. В ній є проріз під замочки, що забезпечує максимальне прилягання щетинок до зубів.
 • Ортодонтичний йоржик. Його використовують для очищення важкодоступних зон, наприклад, під дугою, навколо лігатур та замочків.
 • Зубна нитка. З її допомогою можна очистити проміжки між зубами.
 • Іригатор. Це прилад для очищення зубів водяним струменем під напором.

Для чищення зубів необхідно використовувати пасту з фтором та кальцієм, ці компоненти допомагають зміцнювати емаль. Після їди бажано використовувати ополіскувач.

Щоб лігатури не фарбувалися від їжі, рекомендується дотримуватися «білої» дієти, виключивши фарбуючі продукти: томатну пасту, червоне вино, червоні ягоди, чорний чай, ін. місяць. Для зміцнення емалі та профілактики карієсу рекомендується проходити професійну гігієну ротової порожнини раз на 3 місяці.

_

Фіксація сапфірових брекетів у Харкові у стоматології City Smiles

Вартість сапфірових брекет-систем, як правило, вища, ніж керамічних та металевих. Отримати докладнішу консультацію про кожен вид конструкцій можна на приміщенні ортодонту. У нас працюють фахівці високого рівня, всі наші лікарі регулярно проходять підвищення кваліфікації, беруть участь у міжнародних форумах та конференціях. Звернувшись до нас, ви опинитеся у надійних руках.

У лікуванні використовуються перевірені медичні протоколи та сучасне обладнання. Дізнатись ціну встановлення сапфірових брекетів у Харкові, а також записатися на прийом до ортодонту у стоматологічну клініку City Smiles можна за телефонами, вказаними на сайті, або онлайн.

Якщо металеві брекети здаються вам занадто помітними, але ви потребуєте ортодонтичного лікування і мрієте про гарну усмішку, вам варто звернути увагу на сапфірові брекет-системи. Замочки в них виконані з монокристалічного оксиду алюмінію, їхній колір підбирається під відтінок емалі, що робить їх малопомітними. Штучні сапфіри досить міцні, тому пацієнтові не доведеться хвилюватися, що вони тріснуть або зламаються під час носіння.

_

Виготовлення сапфірових кристалів для брекетів

У виробництві ортодонтичних систем використовуються штучні сапфіри, які не надають шкідливого впливу на організм, вони гіпоалергенні. Штучні сапфірові кристали поміщають у посудину та нагрівають до 2500°С. Саме за такої температури починається їх кристалізація. Після цього вони стають дуже жорсткими, поступаючись за цим показником лише алмазам. Штучні сапфіри відбивають і переломлюють світло не гірше за натуральні, тому такі брекет-системи вважаються одними з найестетичніших.

_

Особливості та переваги сапфірових брекетів

У конструкції таких ортодонтичних систем передбачено дві частини: дуга та сапфірові замки. Прозорі замочки у формі ромбів фіксуються на зубах за допомогою ортодонтичного адгезивного матеріалу. Завдяки округлим ідеально запаленим граням вони не травмують слизову. У кожному замку є паз, до якого вставляється дуга, а також лігатурні крила для фіксації лігатур.

Ортодонтична дуга відповідає за рух зубів у заданому напрямку. Вона вставляється у пази. Зазвичай колір металевої дуги – сірий, але якщо сапфірові брекети, її забарвлюють у білий колір за допомогою тефлонового напилення.

Також для фіксації дуги використовуються лігатури – металеві кільця або еластичні резинки. Лігатура одягається в крила брекета. Вона допомагає утримувати дугу в правильному положенні до наступної активації.

До переваг використання сапфірових брекетів можна віднести:

 • не викликають алергії;
 • практично непомітні на зубах, що меншою мірою викликає психологічний дискомфорт під час ортодонтичного лікування;
 • не вбирають запахи та барвники;
 • виконані з міцного матеріалу, не схильні до сколів, тріщин.

Але такі ортодонтичні системи мають і недоліки. Вони все ж таки поступаються за міцністю металевим і керамічним брекетам. При їх використанні лікування буде тривалішим. Не рекомендується застосовувати їх при складних дефектах прикусу

_

Ціни

 • Сапфірові брекети / 1 щелепа 14500 ₴

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.

_

Фахівці

Лещук Олена Олександрівна
Директор стоматології, ортодонт, ортопед
Досвід більше 15 років