Професійне чищення

_
Професійне чищення
Професійне чищення

Навіть використовуючи зубну нитку, хорошу щітку і якісну пасту складно домогтися абсолютної чистоти зубів. З жовтим нальотом і зубним каменем легко впорається професійна чистка зубів - процедура проводиться в стоматологічному кабінеті і вимагає застосування спеціального устаткування.

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Навіть використовуючи зубну нитку, хорошу щітку і якісну пасту складно домогтися абсолютної чистоти зубів. З жовтим нальотом і зубним каменем легко впорається професійна чистка зубів - процедура проводиться в стоматологічному кабінеті і вимагає застосування спеціального устаткування.

_

Ультразвукова чистка зубів

Ультразвук позбавляє від зубного каменю, пігментації, нальоту, повертає зубам природні колір, блиск, гладкість. Процедура не руйнує емаль, тому може використовуватися навіть при підвищеній чутливості зубів. Вона не тільки дарує чистоту, але і служить профілактикою карієсу. В роботі стоматолог використовує ультразвуковий скалер. Устаткування має різні насадки, що дозволяє не тільки чистити зуби, але і нейтралізувати запалення ясен. Завдяки підсвічуванню лікар бачить всі проблемні зони.

Параметри УЗ хвиль (частоту, глибину, амплітуду) стоматолог підбирає індивідуально для кожного пацієнта. Вплив виявляється локально - навколишні тканини йому не піддаються. На відміну від механічного чищення, процедура не травмує зуби. Вона вважається безболісною, але в деяких випадках (при високій чутливості зубів, при обробці зон під яснами) лікар використовує анестезію. Сеанс займає близько години (все залежить від стану зубів). Під дією ультразвуку підвищується стійкість зуба до шкідливих факторів, поліпшується зчіпка з матеріалом при подальшому фторування, пломбування, сріблення. Існують деякі обмеження.

Процедура протипоказана:

 • при серйозних захворюваннях серцево-судинної і дихальної систем
 • при наявності запальних процесів в зоні впливу
 • при анемії, гепатиті, ВІЛ

Вагітність є протипоказанням тільки на ранніх термінах. Ультразвукову чистку потемнілих зубів варто здійснювати раз в 6-12 місяців. 

_

Чистка зубів Air Flow

Технологія Air Flow була створена в Швейцарії фахівцями фірми EMS. У завантажувальну камеру апарату поміщається лікувальна суміш (мелкодисперсное сухе абразивну речовину). Суміш подається з сильним потоком повітря і з теплою водою. Лікар регулює силу подачі води і повітря відповідно до бажаним результатом (вода підвищує ефект полірування, а повітря - ефект чищення). Для обробки наддесневой зони використовується порошок на основі бікарбонату натрію (соди). До складу суміші для обробки поддесневой зони входить гліцерин. Рідина з частинками нальоту відводиться з рота за допомогою стоматологічного пилососа. Десни на час чищення захищаються накладками. Процедура займає близько 15-40 хвилин (в залежності від стану зубної порожнини і від поставлених цілей). Після заключної чистки зуби покриваються лаком, який служить захистом від утворення нальоту.

У перший день рекомендується пропустити чистку зубів будинку - досить полоскання. 2-3 години не можна їсти їжу, здатну пофарбувати зубну емаль. Періодичність такої професійної чистки - 1 раз в 6 місяців. За рахунок видалення нальоту емаль здається світліше, зникає поганий запах з рота.

 

Протипоказаннями є:

 • бронхіт і астма
 • пародонтоз
 • вірусні захворювання
 • важка форма цукрового діабету
 • захворювання нирок
 • туберкульоз

Не рекомендований такий спосіб чистки при:

 • множині карієсі
 • сильному истончении емалі
 • запальних процесах слизової в роті
 • дуже великій кількості зубних відкладень

 

_

Завершальні етапи чистки

Наступним етапом роботи є полірування емалі абразивної пастою за допомогою спеціальних насадок. Професійне чищення зубів від каменю і нальоту завершується фторированием - це необхідно для зміцнення емалі.

_

Переваги професійного чищення зубів в City Smiles

У стоматологічному кабінеті City smiles (м.Харків) професійна чистка здійснюється в 4 етапи. Основну роботу виконує ультразвук - він руйнує зубні камені, прибирає твердий наліт. Чистова чистка Air Flow доводить стан зубів до досконалості. Полірування зубів пастою надає очищеним зубам блиск, а процедура зняття чутливості мінімізує неприємні відчуття. На завершення ви отримаєте професійні рекомендації, що стосуються догляду за зубами.

У процедуру входить:

 • ультразвукова чистка зубів
 • професійна чистка зубів від каменю
 • чистка air flow
_

Ціни

 • 1 ступінь, пацієнти с брекетами 800 ₴
 • 2 та 3 ступінь (зняття над та піддесневих зубних відкладень) 1000 ₴

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.

_

Фахівці

Дінець Ірина Миколаївна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 15 років
Зінченко Наталія Юріївна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 17 років
Скрипнік Дар'я Олександрівна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 3 років