Вектор-терапія

_
Вектор-терапія
Вектор-терапія

Поряд з карієсом захворювання пародонту стають головною причиною втрати зубів. Вектор-терапія забезпечує ефективне, швидке і безболісне лікування, в процесі якого не пошкоджуються емаль і кореневої цемент.

Проведіть безкоштовний check-up Вашої ротової порожнини
Заповніть форму, і ми відповімо на
ваші запитання.

Поряд з карієсом захворювання пародонту стають головною причиною втрати зубів. Вектор-терапія забезпечує ефективне, швидке і безболісне лікування, в процесі якого не пошкоджуються емаль і кореневої цемент.

_

Що таке вектор-терапія?

Вектор терапія - метод безболісного видалення біоплівки (безлічі мікроорганізмів), зубних відкладень, продуктів життєдіяльності бактерій ротової порожнини. Обробляються всі уражені тканини. Інфіковане вміст видаляється кальційсодержащей сумішшю, яка створює в роті високолужних бактерицидну середу. Здійснюється полірування і дезінфекція оброблюваних поверхонь.

Робота виконується за допомогою ультразвукового апарату Вектор (Vector), оснащеного тонкими змінними насадками. Ультразвукове вплив доповнюється подачею вибілюючої абразивної суспензії - УЗ-хвилі не діють на поверхню зуба безпосередньо, а взаємодіють з рідиною. Поперечні вібрації і удари відсутні, мікроструктура кореневого цементу і емаль не руйнуються.

_

Показания и область применения

Процедуру призначають на всіх стадіях комплексного лікування захворювань пародонту. Ультразвуковий кюретаж показаний при пародонтиті, гінгівіті, пародонтозі.

Апарат Vector Durr Dental застосовують для:

 • профілактики рецидиву після пародонтологического лікування;
 • видалення каменів на зубах;
 • профілактики запальних захворювань ясен при установці замкових бюгельних протезів і при значних; обсягах протезування зубів;
 • нейтралізації запалення ясен після зняття брекетів;
 • зниження ризику відторгнення імплантів.
_

Опис процедури

Щоб пройти сеанс вектор-терапії, потрібно заздалегідь відвідати сімейну стоматологію City Smiles. Для оцінки пародонтологічного статусу виконується панорамний знімок. Після його вивчення та огляду ротової порожнини здійснюється професійна чистка зубів для усунення поверхневих зубних відкладень. Через 3-4 дні після цього можна приступати до лікувальної процедури.

 

 

З голівкою приладу ні ясна, ні зуби не контактують. Сильний потік іригаційної рідини, що служить провідником УЗ хвиль та охолоджуючим елементом, вимиває зруйновані відкладення, бактеріальну плівку, продукти життєдіяльності бактерій (ендотоксини). Присутні в суспензії абразивні частинки полірують поверхню. Максимальний час, яке займає сеанс - 1.5-2 години. При невеликих обсягах роботи тривалість зменшується до 40 хвилин.

 

_

Переваги

Переваги вектор-терапії:

 1. завдяки використовуваним змінним насадкам вдається домогтися максимально глибокого проникнення в зубної кишеню;
 2. хворобливі відчуття відсутні;
 3. повністю виключається механічне пошкодження м'яких тканин, кореневого цементу, емалі, ортопедичних конструкцій;
 4. за рахунок забезпечується звуковими коливаннями масажного ефекту відновлюється правильне кровопостачання тканин, поліпшується мікроциркуляція лімфи, розсмоктуються набряки;
 5. вже після першої процедури знижується кровоточивість ясен, зникає поганий запах з рота, нейтралізується запалення;
 6. використовувана емульсія запечатує пори на поверхні зуба, зміцнює емаль;
 7. насадки не нагріваються, не доставляють пацієнтові занепокоєння;
 8. в процесі роботи не утворюється аерозольна інфіковане хмара.


Завдяки вектор-терапії тканини пародонту відновлюються, досягається стійка ремісія, глибина пародонтальних кишень зменшується, знижується чутливість зубів і їх рухливість. Процедура прискорює процес приживлення імплантів, служить профілактикою стоматологічних захворювань (ультразвук забезпечує антимікробну дію). За допомогою апарату Вектор видаляються нависають краю пломб в межзубном просторі, які стають причиною маргінального пародонтиту.

_

Протипоказання

Вектор-терапія протипоказана при:

 • наявності кардіостимулятора;
 • важких серцево-судинних захворюваннях (потрібна консультація вузького спеціаліста);
 • онкозахворюваннях слизової оболонки рота;
 • ускладненому перебігу цукрового діабету.
_

Профілактика та догляд за яснами після процедури

Для профілактики рецидиву і підтримки результату через 2-3 місяці після процедури вектор-терапія проводиться повторно. Рішення про необхідність додаткових сеансів приймає лікар-пародонтолог. Він також дає рекомендації по догляду за яснами, виходячи з наявної клінічної картини. 

_

Вартість Vector терапії в Харкові

Ціна процедури залежить від кількості оброблюваних зубів. Повторне відвідування обходиться дешевше. Точну суму назве лікар на первинному прийомі. Гарантується краще співвідношення ціни і якості.

_

Ціни

 • Вектор-терапія1500 - 2500 ₴

Зв'язатися з нами

Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.

_

Фахівці

Дінець Ірина Миколаївна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 15 років
Зінченко Наталія Юріївна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 17 років
Скрипнік Дар'я Олександрівна
Стоматолог-терапевт
Досвід більше 3 років