Імплантація зубів верхньої щелепи періодично вимагає додаткового хірургічного втручання - проведення синус-ліфтингу. Процедура передбачає збільшення обсягу кісткової тканини, відновлення її щільності і необхідної висоти для установки імплантів. Цей вид хірургічного втручання вимагає ретельної підготовки і високої кваліфікації фахівця. Синус-ліфтинг в сімейної стоматології City Smiles в Харкові проводиться згідно з усіма нормами і правилами.
Імплантація зубів верхньої щелепи періодично вимагає додаткового хірургічного втручання - проведення синус-ліфтингу. Процедура передбачає збільшення обсягу кісткової тканини, відновлення її щільності і необхідної висоти для установки імплантів. Цей вид хірургічного втручання вимагає ретельної підготовки і високої кваліфікації фахівця. Синус-ліфтинг в сімейної стоматології City Smiles в Харкові проводиться згідно з усіма нормами і правилами.
Ризик виникнення ускладнень після проведення остеопластики мінімальний. У перші 7 днів вважається нормальною поява набряку, кровоточивості, підвищеної чутливості ясен. Якщо не дотримуватись рекомендацій фахівця, можливий розрив слизових пазух, розвиток синуситу, гаймориту.
Щоб мінімізувати ускладнення, не можна висмарюватися, займатися підводним плаванням, пірнати у басейні, літати, пити напої через солом'яну трубочку. Не можна курити та пити
Синус-ліфтинг під час імплантації зубів можна пройти у стоматологічній клініці City Smiles у Харкові. Процедури проводяться кваліфікованими лікарями, які пройшли відповідне навчання, мають значний досвід роботи та постійно вдосконалюються, проходячи міжнародні тренінги. Ми використовуємо лише перевірені методики, ретельно слідкуємо за стерильністю інструментів.
Синус-ліфтинг – це операція з нарощування кісткової тканини у зоні гайморових пазух. Вони розташовуються на верхній щелепі, праворуч і ліворуч від носа. Як правило, коріння верхніх жувальних зубів знаходяться в гайморових пазухах, тому після їх екстракції є дефіцит кісткової тканини для подальшої імплантації. Найбільш близько до гайморових пазух розташовані моляри, рідше – премоляри та ікла
У сучасній стоматології застосовується кілька способів нарощування кісткової тканини. Вони відрізняються результатом, показаннями, ступенем інвазивності, пр. До найпопулярніших методик відносяться:
Усі процедури проводяться перед встановленням імплантів, якщо власних тканин недостатньо. Такий підхід допомагає відновити нестачу кістки, за рахунок чого він утримуватиметься. Це підвищує шанси на приживлення імплантів, збільшує тривалість їхньої служби.
Показанням до остеопластики є неможливість проведення імплантації зубів у верхній щелепі через те, що висота кісткової тканини менше 6 мм. Операція може бути рекомендована при значній резорбції щелепи після видалення одиниць зубного ряду. Найчастішою причиною цього виду хірургічного втручання є атрофія кістки. До причин її виникнення слід зарахувати:
Протипоказаннями до проведення процедури є:
Хірургічне втручання унеможливлено при активному запаленні в порожнині рота. Вона не проводиться в період проведення супресивної терапії перед пересадкою органів, при психічних розладах. Вона протипоказана курцям
Є два методи остеопластики: відкритий та закритий. Залежно від того, як вживлюють кісткову масу, розрізняють балонний та ультразвуковий синусовий ліфтинг.
Закритий синус ліфтінг
Вертикальний синус-ліфтинг проводиться для нарощування 2-4 мм втраченої кістки. Метод малотравматичний, він підходить для пацієнтів, які нещодавно втратили зуби. Під час процедури спеціаліст формує простір під майбутній імплант. Потім він піднімає дно синуса і далі заповнює ложе кістковим матеріалом.
За процедурою слід установка імпланту. Це суттєво прискорює процес терапії. Фіксація протезу відбувається відразу після інтеграції імпланта в кістковій тканині.
Відкритий синус-ліфтінг
Операція відкритого синусу ліфтингу проводиться при висоті кістки від 7 мм. Це найбільш травматичний спосіб. Операція проводиться так:
Коли маніпуляції завершено, ясенний клапоть повертається на місце, а розріз зшивається. Відразу після процедури імплантацію не проводячи, необхідно почекати від 6 місяців. Якщо реабілітація була успішною, тоді може бути встановлений імплант, а коли пройде остеоінтеграція – протез.
Субантральна аугментація проводиться декількома способами: ультразвуковим, ендоскопічним, балонним. Але найзручніший варіант – класичний синусовий ліфтинг. Як правило, навіть витончення синусів, наявність хронічного запалення та поліпів не провокує ускладнень.
При проведенні балонного синус-ліфтінг на слизову оболонку поміщають балон з тонким катетером. Він наповняться контрастними речовинами. Це призводить до відшаровування слизових оболонок. Балонний метод є безкровним та порівняно безпечним способом заповнення кісткової тканини.
Щоб встановити імплант, товщина кісткової тканини має становити щонайменше 10 мм. В іншому випадку необхідно піднімати її дно одним із наступних способів:
Який із методів вибрати, може сказати лише фахівець
Залиште своє ім'я та номер телефону
і ми передзвонимо Вам в найкоротші терміни.